Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Poznań, Solna

Opis

Bieg Niepodległości - RunPoland 2019
W inauguracyjnej I edycji Biegu Niepodległości RunPoland.org, ku zdumieniu całego biegowego świata, limit 10 000 uczestników wyczerpał się przed terminem. Tym samym bieg ten ustanowił fantastyczny frekwencyjny rekord Polski imprezy debiutującej. Natomiast stojący przed linią startu uczestnicy utworzyli na starcie największą w Polsce, żywą, biało-czerwoną flagę biegaczy. W 3 edycji bieg ten ustanowilł frekwencyjny rekord Polski ponad 30 000 zapisanych uczestników (25 000 dopuszczonych do startu). Zdobył również wiele wyróżnień - w tym na gali sportu został nagrodzony jako impreza sportowa roku . Medal z biegu, jaki uczestnicy zdobywają na mecie, dwukrotnie zajął 1 miejsce w plebiscycie na Najładniejszy Medal w Polsce w głosowaniu czytelników portalu Maratony Polskie.

Oficjalny zwiastun tegorocznej edycji:

Meta biegu zaplanowana została na alei Niepodległości a dekoracja zwycięzców, w porozumieniu z Centrum Kultury Zamek, na scenie koncertowej obchodów Imienin ul. Święty Marcin przy Zamku Cesarskim. Zapraszamy do zaplanowania startu i zapisania się na szybko ubywające pakiety startowe ze zniżką!

Zachęcamy do obejrzenia niesamowitej relacji jednego z kibiców. Tym bardziej, że trudno znaleźć film z biegowej imprezy o długości 10 minut, który ogląda się z takim entuzjazmem, jakby trwał 1 minutę! KONIECZNIE POLECAMY obejrzeć: