Dodaj do obserwowanych

The Show – A Tribute to ABBA

Koncert
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Poznań, Głogowska 14
17.10.2022
19:30

Opis

The Show – A Tribute to ABBA. Nie ma wątpliwości, że obecnie jest to najlepsze i najbardziej autentyczne ABBA SHOW. Widowisko było prezentowane w Polsce już kilka razy i w kilku miastach gromadząc na widowni jednorazowo do ponad 4000 osób. The Show – A Tribute to ABBA bilety już dostępne.
 
Po sukcesach ostatniej trasy koncertowej w roku 2019 postanowiliśmy zaprosić zespół do Polski, tym razem na znacznie większą ilość koncertów. To tak, jakby ABBA nigdy nie odeszła ze sceny. THE SHOW było już grane prawie 6 razy więcej niż oryginalne koncerty zespołu ABBA (130 vs. 777 licząc do września 2019 roku) i dla więcej niż 2 milionów widzów na świecie (w 47 krajach).



Największy koncert został zagrany w Sao Paulo w Brazylii dla prawie 70 000 osób na widowni. To widowisko zawiera największe hity zesp0ołu ABBA prezentowane na scenie przez około 2 godziny. THE Show odnosi fenomenalne sukcesy na całym świecie, zarówno w Europie, jak i w USA (3 w pełni sprzedane Hollywood Bowl) czy Indiach.



THE SHOW cofa nas w czasie do lat 60-tych, kiedy Bjorn, Benny, Agnetha i Frida spotkali się, by zagrać razem pierwszy raz. Następnie publiczność jest zaproszona za pomocą piosenek oraz efektów produkcyjnych do odbycia magicznej podróży obserwując rozwój zespołu.

Wykonanie takich klasycznych już utworów jak Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dacing Queen, Money Money Money, Knowing Me Knowing you i wielu innych przebojów gwarantuje przeżycie niezapomnianych chwil.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Poznań, Głogowska 14
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Data ostatniej aktualizacji: 24.11.2021, 10:57
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
The Show – A Tribute to ABBA
Koncert
Data:
Poniedziałek, 17.10.2022 | 19:30
Cena już od:
170,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 345 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać